Warsztaty Agri Reinassance już za nami!
Zegar 03.12.2018    15:52

Zapraszamy do zapoznania sie z relacją z warsztatów

Brandenburg/Berlin-Polish Bioeconomy Round Table
Zegar 09.11.2018    09:20

Kraj Związkowy Brandenburgia zaprasza na konferencję dotyczącą biogospodarki, która odbędzie się 11 grudnia 2018 r. na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Eberswalde (Niemcy). Wydarzenie będzie miało charakter spotkania networkingowego i będzie stanowiło znakomitą okazję do nawiązania bliższej współpracy pomiędzy podmiotami i instytucjami z Polski i Niemiec.

9 Kongres Innowacyjnej Gospodarki
Zegar 07.11.2018    11:28

Polska 2018: 100-lecie odzyskania niepodległości, 100-lecie wywalczenia przez kobiety praw wyborczych. Dumą napawają osiągnięcia: system demokratyczny, stabilny wzrost gospodarczy. Ale jako część globalnej wspólnoty musimy zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

Warsztaty dla naukowców Alfa School
Zegar 07.11.2018    10:27

Rozwijasz projekt, którego część stanowi obszar badawczo-rozwojowy?

Możesz wziąć udział w dwudniowych, bezpłatnych warsztatach w Warszawie, podczas których dowiesz się jak go z sukcesem skomercjalizować.

294 zgłoszenia do mazowieckiech akceleratorów
Zegar 07.11.2018    09:24

Dziękujemy za przesłanie zgłoszeń i ogromne zainteresowanie naszymi programami akceleracyjnymi. Do projektu Przedsiębiorcze Mazowsze wpłynęło 159, a do #MazovianStartup 135 zgłoszeń, co daje łącznie 294 aplikacje!

Zaproszenie do udziału w SEMINARIUM Eksportuj do Wielkiej Brytanii – innowacyjność i design w opakowaniach 21 listopada 2018 r.
Zegar 06.11.2018    10:17

Pomimo niepewności związanej z Brexitem, rynek brytyjski nadal jest jednym z najważniejszych kierunków eksportowych dla polskiej gospodarki. Polskie produkty stają się coraz bardziej widoczne na półkach brytyjskich sklepów, a walory dobrej jakości w rozsądnej cenie są zauważane przez brytyjskich konsumentów. Jednak mimo przyjaznego klimatu biznesowego, różnice kulturowe i brak wiedzy o upodobaniach brytyjskich konsumentów powodują, że polscy eksporterzy nie do końca wykorzystują szanse, które ten rynek oferuje. Dotyczy to również przemysłu opakowaniowego, który w ostatnich czasach rozwija się bardzo intensywnie. Postęp w dziedzinie technologii żywności, biotechnologii, materiałoznawstwie, towaroznawstwie i technologii wpływa na potrzebę tworzenia nowych opakowań, które odpowiadałyby wymaganiom stawianym zarówno przez producentów, jak i konsumentów. Wszystkie te działania służą wzmocnieniu przewagi konkurencyjnej zarówno na rynku polskim, jak i rynkach międzynarodowych poprzez odpowiedni dobór narzędzi służących internacjonalizacji marek.

Opakowanie jest wizytówką produktu – czego zatem szukają Brytyjczycy, gdy odwiedzają sklepy (czy może częściej robią zakupy w internecie)? Czy polskie wzornictwo w opakowaniach zdaje egzamin na rynku brytyjskim? Zapraszamy na seminarium, podczas którego, eksperci z zakresu tego rynku, podzielą się swoimi obserwacjami.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia* można przesyłać do 19 listopada 2018 r. na adres: agnieszka.jedrzejczak@mazovia.pl

Miejsce: Uczelnia Łazarskiego, ul. Świeradowska 43, 02-662 Warszawa

1 2 ... 38