Zaproszenie na Regionalną Akademię Ekspertów - 15 i 16 grudnia

Zegar 11.12.2020    08:47

EITFood zaprasza do wzięcia udziału w Regionalnej Akademii Ekspertów organizowanej w dniach 15 i 16 grudnia.

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT), organ UE wraz z działającymi w Polsce wspólnotami wiedzy i innowacji realizującymi projekty w obszarze żywności, zdrowia, surowców, energii, ochrony klimatu, mobilności i produkcji przemysłowej organizuje Regionalną Akademię Ekspertów - pilotażowe warsztaty dla przedstawicieli regionalnych urzędów i instytucji odpowiedzialnych za wdrażanie na szczeblu lokalnym programów wsparcia innowacji.

Każdego dnia krótkie prelekcje pozwolą dowiedzieć się więcej o możliwościach doskonalenia polityki regionalnej w zakresie wspierania innowacji. Dyskusje i możliwość zadawania pytań umożliwi podzielenie się doświadczeniami ze specjalistami z innych regionów.

Kiedy? 15-16 grudnia 2020 (każdego dnia 3,5 godz. sesja prezentacji i dyskusji)

Gdzie? Na Państwa biurku w formie zdalnej

Co? Spotkanie specjalistów i kadry kierowniczej z regionalnych instytucji odpowiedzialnych za projektowanie i wdrażanie mechanizmów wspierania rozwoju, którego celem jest dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami m.in. w zakresie projektowania inteligentnych specjalizacji, tworzenia regionalnych programów operacyjnych, wdrażania konkretnych instrumentów wsparcia.

Warsztaty są prowadzone w języku polskim. Są bezpłatne i w całości finansowane przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na platformie rejestracyjnej dostępnej TUTAJ i w załączonym projekcie agendy.

Ostateczny program warsztatów prześlemy wkrótce.

Chętnie odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania związane z tym przedsięwzięciem.

Zachęcamy do podzielenia się zaproszeniem z innymi osobami, które mogą być zainteresowane uczestnictwem w tym wydarzeniu.