Weź udział w targach TechInnovation Singapur

Zegar 23.06.2023    13:50

Masz technologię, którą chcesz się podzielić? Szukasz sposobów na komercjalizację swoich technologii? A może chcesz wejść na rynek azjatycki?
Nic prostszego ! Dzięki targom TechInnovation w Singapurze możesz zaprezentować swoją firmę i osiągnięcia technologiczne oraz nawiązać współpracę z globalnym ekosystemem innowacji.
Tegorocznym tematem przewodnim jest zrównoważone życie w miastach, a zwłaszcza zrównoważony rozwój, sztuczna inteligencja w opiece zdrowotnej, zdrowie i well-being.


Podczas wydarzenia 31 października – 2 listopada 2023 r. odbędą się liczne konferencje promujące  adaptację technologii w różnych sektorach oraz liczne sesje matchmakingowe i networkingowe. Wydarzenie skierowane jest do szerokiego wachlarza branż. 
Link rejestracyjny zostanie uruchomiony już w przyszłym miesiącu.


IPI Singapore to spółka zależna, zapewniająca usługi doradcze z zakresu komercjalizacji produktów i rozwiązań oraz wejścia na rynek i wdrażania innowacji w firmach. IPI działa na rynku od 2011 roku.  Obecnie posiada globalną sieć kontaktów, dzięki której może łączyć inwestorów z innowatorami czy też stymulować wspólną pracę i współtworzenie innowacji.
Targi TechInnovation są organizowane przez IPI już po raz jedenasty i corocznie gromadzą rzeszę przedsiębiorców z całego świata. Wydarzenie przyciąga ponad 24 000 liderów branży, przedsiębiorczych innowatorów, poszukiwaczy technologii i dostawców, aby dowiedzieć się o nowych technologiach i zbadać komercjalizację technologii oraz zasiać możliwości współpracy biznesowej w ramach globalnego ekosystemu innowacji.