Szansa dla firm na rynku austriackim

Zegar 04.04.2018    15:20

Jeśli Twoja firma działa w Warszawie i istnieje krócej niż 8 lat, a jednym z jej rynków docelowych jest Austria, skorzystaj z inicjatywy warsztatowej i networkingowej - Start Alliance Vienna.

Start Alliance to sieć publiczno-prywatnych partnerów, prowadzących działania akceleracyjne, łączące startupy i duże firmy (korporacje) w takich miastach, jak Berlin, Nowy Jork, Tel Awiw, Londyn, Paryż, Szanghaj i Wiedeń. W tym roku dzięki Projektowi Next Step Poland, w który zaangażowane są trzy organizacje z Grupy PFR: Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH), PARP (Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości) i PFR (Polski Fundusz Rozwoju), do grona innowacyjnych miast dołączyła Warszawa.

Tylko 10 kwietna 2018 r. warszawskie firmy mogą aplikować do udziału w tym projekcie. Inicjatywa skierowana jest również do przedsiębiorców z Berlina, Londynu, Nowego Jorku, Tel Awiwu, Paryża i Szanghaju.

Projekt potrwa od 15 do 30 maja 2018 r., a jego program obejmie m. in.:

Program skierowany jest do firm, które wykroczyły już poza etap pomysłu czy prototypu i zostały z powodzeniem wprowadzone na rynek krajowy.

Uczestnicy mogą liczyć m. in. na dofinansowanie takich kosztów udziału przedstawiciela firmy, jak przelot, zakwaterowanie, bilety wejściowe na WeAreDevelopers World Congress i Pioneers Festival, oraz dostęp do strefy coworingowej.

Szczegółowe informacje nt. programu i rejestracja

Uwaga: przy okazji najblizszej edycji Pioneers Festival, podobnie jak w roku ubiegłym, PARP zorganizuje stoisko, na ktorym polskie firmy będa mogły promować swoją ofertę. Więcej nt. stoiska...