Konkurs dla warszawskich startupów z branży IT i kreatywnej na wyjazd do Düsseldorfu w kwietniu 2018

Zegar 27.10.2017    11:19

Prowadzisz startup w Warszawie?

Reprezentujesz branżę IT lub kreatywną?

Chcesz rozwijać swój biznes w Niemczech i spotkać się z inwestorami?

Weź udział w konkursie i pojedź z nami w kwietniu na Startup-Woche Düsseldorf 2018! Zupełnie bezpłatnie!

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Instytut Polski w Düsseldorfie oraz Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa pragną serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konkursie skierowanym do stołecznych startupów z branży IT/ICT oraz kreatywnej, którego celem jest wyłonienie ośmiu laureatów i zorganizowanie dla nich wizyty studyjnej na Startup-Woche w Düsseldorfie w kwietniu przyszłego roku.

Podczas bezpłatnego wyjazdu startupy będą miały możliwość zaprezentować swój biznes na sesji pitchingowej podczas „Warsaw Startup Night” w Instytucie Polskim oraz spotkania się z przedstawicielami lokalnego ekosystemu startupowego, inwestorami oraz przedsiębiorstwami, a także uczestnictwo w szkoleniu i skorzystania z bogatej oferty eventów podczas Startup-Woche Düsseldorf 2018 (https://www.startupwoche-dus.de/).

Nabór do konkursu trwa od dnia 25 października do dnia 17 listopada. Więcej informacji, wraz z dokumentami niezbędnymi do aplikowania oraz regulaminem znajduje się na stronie internetowej wydarzenia: http://ahk.pl/events/startup-woche-2018.

Zgłoszenia i pytania na adres: startup@ahk.pl.