Broszura - poznajcie laureatów V edycji konkursu dla startupów Startuj z Mazowsza

Zegar 23.10.2023    09:37

Zachęcamy do przeczytania broszury promującej laureatów V edycji konkursu Startuj z Mazowsza. Publikacja przedstawia osiągnięcia przedsiębiorców, którzy nie tylko odważyli się marzyć, ale także zrealizowali swoje innowacyjne pomysły, przyczyniając się do rozwoju Mazowsza i branży startupowej.

Laureaci zostali wybrani w trzech kategoriach: "Start" dla tych, którzy odważnie rozpoczynają swoją przedsiębiorczą podróż; "Social Impact" dla tych, którzy dążą do tworzenia pozytywnych zmian społecznych oraz "Inno-Tech" dla tych, którzy przedefiniowują przemysł dzięki innowacyjnym technologiom.

 

Ta broszura to nie tylko opowieść o sukcesach, ale również o różnorodności i kreatywności, jakie tkwią w startupach z Mazowsza. Odkryjcie, jakie niesamowite projekty zostały nagrodzone i jakie możliwości rozwoju kryją się w tej dynamicznie rozwijającej się społeczności startupowej. To lektura obowiązkowa dla tych, którzy pragną zanurzyć się w świecie kreatywności, przedsiębiorczości i nowoczesnych technologii.