Zwiększ rozpoznawalność swojej organizacji - zgłoś swoją atrakcję na DOFE

Zegar 17.03.2023    12:28

Chcesz wziąć udział w jubileuszowej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE)? Masz funduszowy projekt, który chcesz zaprezentować szerszej publiczności?

Zgłoś swoją atrakcję na dniotwarte.eu lub wypełnij formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia są przyjmowane do 31 marca, a zgłoszenie swojej atrakcji to doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności projektu oraz swojej organizacji.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich organizowane są przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej już po raz dziesiąty. Podczas tej wyjątkowej akcji instytucje i firmy z całego kraju prezentują swoje funduszowe projekty. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 maja.

Jeśli zgłosisz swoją atrakcję, otrzymasz pakiet darmowych materiałów promocyjnych, a Twój projekt zostanie opublikowany również na mapie Europe in My Region na stronie Komisji Europejskiej.

Nie przegap okazji i zgłoś swoją atrakcję już dziś! Więcej informacji znajdziesz na stronie dniotwarte.eu.

Obrazek zawierający informację o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. W górnej części narysowany kwiat, jego płatki stanowią kolorowe gwiazdy. Pod kwiatem napis 10 lat DniOtwarte.eu. W dolnej części grafiki informacja Zgłoś swój projekt, zgłoszenia przyjmowane są tylko do 31 marca 2023