Badanie ścieżek laureatów konkursów Innowator Mazowsza i Startuj z Mazowsza

Broszury Zegar 01.02.2023    12:54

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą, która przedstawia kolejne etapy rozwoju i sukcesy rozwiązań nagrodzonych w konkursach „Innowator Mazowsza” i „Startuj z Mazowsza” na przestrzeni odpowiednio 14 i 4 lat.

Broszura powstała w wyniku badania przeprowadzonego przez SWPS Uniwersytet Humanistycznospoełcznyna zlecenie Województwa Mazowieckiego. Celem badania była analiza doświadczeń zawodowych, ścieżek rozwoju i kariery oraz ocena wpływu laureatów wspomnianych konkursów na rozwój ich firm, karier, zespołów i projektów.

 

Nieregularne, obłe, kolorowe kształty, na środku tekst: Na drodze do sukcesu, czyli Ścieżki rozwoju laureatów konkursów Innowator Mazowsza i Startuj z Mazowsza Warszawa 2023 r. W lewym górnym rogu logo RIS, w prawym - logo 25.lat Mazowsze. Na dole belka logtypów programu UE: logo Fundusze Europejskie, RP, Mazowsze, Unia Europejska: Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne.  Nieregularne, obłe, kolorowe kształty, na środku tekst: Na drodze do sukcesu, czyli Ścieżki rozwoju laureatów konkursów Innowator Mazowsza i Startuj z Mazowsza Warszawa 2023 r. W lewym górnym rogu logo RIS, w prawym - logo 25.lat Mazowsze. Na dole belka logtypów programu UE: logo Fundusze Europejskie, RP, Mazowsze, Unia Europejska: Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne.