Odkryj potencjał współpracy transnarodowej na konferencji Interreg Europa Środkowa

Zegar 14.03.2023    11:05

Zarejestruj się na konferencję online otwierającą 2. nabór. To już 22 marca!

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, trzeba zalogować się na platformie dla wnioskodawców https://community.interreg-central.eu/agenda i wybrać „Programme conference: Cooperation is central for a more cohesive central Europe in transition” z listy wydarzeń (Events). Rejestracja online jest możliwa do 21 marca.

W trakcie porannej sesji programowej, debata skupi się na przyszłości współpracy transnarodowej w Europie Środkowej, a politycy, decydenci, eksperci i partnerzy projektów będą dyskutować nad tym, jak ta współpraca może przyczynić się do zwiększenia spójności i pomóc stawić czoła wyzwaniom związanym z ekologicznymi i cyfrowymi przemianami. Druga część spotkania ma charakter warsztatowy i nie będzie transmitowana online.

Jeśli masz pomysł na projekt i chcesz uzyskać finansowanie, warto dołączyć do tej konferencji! W trakcie wydarzenia otwarty zostanie drugi nabór wniosków i omawiane oczekiwania z nim związane. Nastąpi też spojrzenie wstecz na pierwszy nabór wniosków, dzięki któremu udało się sfinansować ponad 50 projektów. Projekty te uczynią obszar Programu inteligentniejszym, bardziej ekologicznym, lepiej połączonym i lepiej zarządzanym.

Dołącz już teraz i nie przegap okazji!