Mazovian Startup

Jeżeli masz pomysł na biznes lub rozwijasz innowacyjny startup i szukasz wsparcia w rozwoju, to akceleracja w #MazovianStartup może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Szukamy startupów – innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie, których działalność wpisuje się w co najmniej jeden obszar Inteligentnych Specjalizacji Województwa Mazowieckiego takich jak:

  • bezpieczna żywność
  • inteligentne systemy zarządzania
  • wysoka jakość życia
  • nowoczesne usługi dla biznesu.

W ramach programu zrzeszonych zostało ponad 10 organizacji: międzynarodowych korporacji, parków technologicznych, Instytucji Otoczenia Biznesu, Funduszy Inwestycyjnych  i Uczelni Wyższych. Partnerzy programu podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a najciekawszym projektom umożliwią testowanie lub wspólne wdrożenia oraz pomogą w nawiązaniu kontaktu z największymi funduszami inwestycyjnymi i siecią Aniołów Biznesu.

Podczas programu startupy wezmą udział w szkoleniach specjalistycznych i indywidualnych spotkaniach z ekspertami, inwestorami i analitykami biznesowymi. Zyskają nie tylko cenną wiedzę, promocję w mediach i poszerzą kontakty biznesowe, ale realnie zyskają szansę na pozyskanie inwestora czy dofinansowanie. W finałowym etapie projektu startupy zawalczą o nagrodę 20 000 zł.

Jeśli masz pomysł na startup, który wpisuje się w jedną z 4 Innowacyjnych Specjalizacji Mazowsza, nie czekaj, zgłoś się i rozwiń swój biznes w ramach Mazovian Startup.

Obejrzyj film i zgłoś się!  

Rekrutacja potrwa tylko do 30 października!

Szczegóły na stronie www.mazovianstartup.ybp.org.pl.

Jeśli macie pytania piszcie na biuro@ybp.org.pl. Projekt Mazovian Startup jest finansowany ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego, a Youth Business Poland jest jego organizatorem.