Dni informacyjne programu Horyzont Europa

Zegar 21.06.2021    15:59

W dniach 28 czerwca – 9 lipca 2021 r. Komisja Europejska organizuje serię dni informacyjnych poświęconych programowi Horyzont Europa. Każdy z 9 dni poświęcony będzie innemu klastrowi lub nowościom w programie. Cykl wydarzeń oferuje potencjalnym wnioskodawcom i innym zainteresowanym zajmującym się
badaniami i innowacjami możliwość uzyskania informacji i zadawania pytań na temat głównych instrumentów finansowania i procesów programu Horyzont Europa oraz nowości. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia.

  • Dzień Informacyjny dla Klastra 4: Technologie cyfrowe, przemysł i przestrzeń kosmiczna jest przewidziany w dniach 29-30 czerwca br.

Więcej informacji
 
Dni informacyjne są okazją do udziału w wirtualnych międzynarodowych spotkaniach brokerskich, pozwalających znaleźć potencjalnych partnerów do projektów przed zbliżającymi się konkursami w klastrach programu Horyzont Europa. Główną częścią wydarzeń będą bilateralne spotkania on-line z partnerami zainteresowanymi tymi samymi tematami w ramach konkursów 2021. Po udanej rejestracji i przesłaniu wysokiej jakości profili współpracy, uczestnicy mogą wstępnie umówić się na spotkania dwustronne za pomocą narzędzia B2Match. Więcej informacji.

Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w tych wydarzeniach.