Spotkanie "Innowacyjna firma Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich"

Zegar 28.04.2017    11:29
Zegar Rozpoczęcie: 11.05.2017 10:00
Pin Miejsce: Szczecin, ul. Jagiellońska 20-21
Komentarz Kontakt: www.funduszeeuropejskie.gov.pl/firma-szczecin

Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia firm na realizację innowacyjnych projektów.

 

Wydarzenie odbędzie się 11 maja 2017 r. o godz. 10:00 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii (Szczecin, ul. Jagiellońska 20-21).

 

W trakcie spotkania poznają Państwo:

-  kompleksową ofertę wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój dla innowacyjnych inwestycji na każdym etapie rozwoju firmy: od startupu, poprzez działalność badawczo-rozwojową, przygotowanie do wdrożenia, inwestycje produktowe, , na działaniach powdrożeniowych kończąc;

-  inne formy wsparcia dla innowacyjnych firm, m.in z programu regionalnego,

-  korzyści płynące z innowacyjnego podejścia do biznesu oraz możliwe formy zawiązywania portnerstw pomiędzy binesem a nauką.

 

Po części prezentacyjnej zapraszamy na konsultacje indywidualne z ekspertami z instytucji, które na codzień wdrażają Fundusze Europejskie.

 

Spotkanie organizowane we współpracy z: Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, PFR Ventures, Fundacją na rzecz Nauki Polskiej, Agencją Rozwoju Przemysłu, Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego, Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Ramowych Unii Europejskiej w Szczecinie.

 

Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o spotkaniu znajdą Państwo pod linkiem:

www.funduszeeuropejskie.gov.pl/firma-szczecin

Z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt e-mail: spotkaniaregionalne@mr.gov.pl

 

PROGRAM SPOTKANIA DO POBRANIA PONIŻEJ