Bioeconomy Conference - Halle - 13 - 14 maja 2019 r.

Zegar 06.03.2019    13:44

Zapraszamy do wzięcia udziału w VIII Międzynarodowej Konferencji Bioekonomicznej w Halle w dniach 13 - 14 maja 2019 r. To jedna z najważniejszych imprez bioekonomicznych w Niemczech. Każdego roku gromadzi znanych na całym świecie przedstawicieli nauki i przemysłu, aby omówić najnowsze wyniki badań, innowacje i bieżące wydarzenia na rynku.

Biogospodarka ma szerokie podejście do badań roślin, rolnictwa i leśnictwa, przemysłu chemicznego i tworzyw sztucznych, energetyki i innowacyjnych materiałów. Podczas VIII Międzynarodowej Konferencji Bioekonomicznej eksperci będą mówić o zrównoważonym rozwoju i aspektach społeczno-ekonomicznych, łańcuchach wartości opartych na biotechnologii, biorafinacji, produktach o wysokiej wartości oraz o tolerancji na stres i produktywności roślin.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, żeby się zdecydować na wzięcie udziału w konferencji, sprawdź program wydarzenia: https://www.bioeconomy-conference.de/en/program/programm-2019/

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się poprzez stronę: https://www.bioeconomy-conference.de/en/registration/.

Opłata za udział w obu dniach konferencji wynosi 95 EUR netto. Konferencja jest bezpłatna dla studentów, doktorantów i przedstawicieli prasowych.

Rejestracja trwa do 30 kwietnia 2019 r. Liczba miejsc ograniczona.