Zostań bohaterką sesji Be the change#26!

Zegar 11.12.2019    09:36

Be the change to cykliczne wieczorne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu, podczas której prelegentki dzielą się niezwykłymi historiami o punkcie zwrotnym w ich życiu.

Przyjdź na spotkanie i wysłuchaj opowieści kobiet, które zmieniły kierunek historii. Albo życia. Opowiedzą, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.

Trwa II edycja konkursu z C&A Foundation – Be the change. Tell Your Story. Inspire Others. Jeśli masz inspirującą historię i chcesz się nią podzielić z innymi, Sieć Przedsiębiorczych Kobiet czeka na Twoje zgłoszenie. To jedyna taka możliwość, aby stanąć na scenie i opowiedzieć o sobie!

Do udziału w Konkursie zapraszane są panie z całej Polski! Do wygrania warsztat ze Storytellingu, który poprowadzi Aleksandra Więcka – ekspertka od storytellingu – oraz wystąpienie podczas Be the change#26, poprzedzone profesjonalnym przygotowaniem do wystąpień publicznych.

Nie czekaj, zgłoszenia przyjmowane są do 31 grudnia 2019 r.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie 20 pań, które wezmą udział w warsztacie, a z nich 3 panie wystąpią na Be the Change#26 w dniu 5 lutego 2020.

Formularz rejestracyjny znajdziesz tutaj.

Więcej o konkursie