Znajdź wsparcie i rozwijaj swój biznes!

Zegar 03.03.2020    15:24

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny organizuje konferencję dla przedsiębiorców i samorządowców pt. „Znajdź wsparcie i rozwijaj swój biznes”, która odbędzie się 12 marca 2020 r. w Płocku.

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się jak rozwijać biznes oraz w jaki sposób poszukiwać środków koniecznych do jego rozwoju. Partnerami wydarzenia są:

  • Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna,
  • Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP),
  • Bank Gospodarstwa Krajowego,

oraz International Project Management Association (IPMA) Polska, która jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit - International Project Management Association®, zrzeszającej i certyfikującej Project Managerów.

 

W ramach konferencji przeprowadzone zostaną cztery bloki prelekcyjne:

  1. Biznes bez podatku.
  2. Dofinansowanie dla przedsiębiorców.
  3. Instrumenty bankowe.
  4. Zarządzanie, czyli portfele, programy, projekty.

 

Spotkanie odbędzie się w godzinach 9:30 – 13:45 siedzibie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. w Płocku przy ul. Łukasiewicza 39, w budynku Centrum Usług Korporacyjnych – sala konferencyjna na parterze.

Potwierdzenie uczestnictwa należy przesłać na adres e-mail: edyta.doiczman@pppt.pl  lub telefonicznie pod numerem 24 364 03 56.

Na niniejsze wydarzenie można się również zarejestrować pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/ppptparp/

 

Więcej informacji dotyczącej samego wydarzenia dostępne jest na stronie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A.