Webinar - transakcje wymiany walut

Zegar 06.12.2021    11:26

Mazowieckie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera działające w strukturze Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. oraz DMK Sp. z o.o. zapraszają na webinar "Wybór dobrego momentu do przeprowadzenia transakcji walutowej z wykorzystaniem sygnałów płynących ze wskaźnika Stochastic"

Webinar jest kierowany głównie do osób, które osobiście przeprowadzają transakcje wymiany walut swoich firmach (sprzedaż waluty z eksportu oraz zakup waluty na płatności importowe), lub do osób nadzorujących takie transakcje wymiany walut. Dla takich osób webinar będzie bardzo praktyczny i konkretny.

W mniejszym stopniu korzyści z webinaru uzyskają osoby zajmujące się kwestiami księgowymi oraz kwestiami handlowymi w firmie. Niemniej jednak osoby takie, także dowiedzą się sporo interesujących informacji.

Prowadzący webinar, Jacek Maliszewski- główny ekonomista DMK - z 25 letnim doświadczeniem na rynku walutowym, przedstawi słuchaczom jego ulubioną strategię, pomocną w ustalaniu momentu dokonywania przewalutowań (sprzedaży waluty oraz zakupu waluty). Strategia ta polega na zamykaniu pozycji walutowej (neutralizowaniu ryzyka kursowego) w odpowiednich momentach czasu z wykorzystaniem wskaźnika Stochastic- jako wskaźnika analizy technicznej wykresów kursów walut. Strategia ta jest oparta na obiektywnych sygnałach płynących z rynku walutowego. Metoda pozwala "wyłapywać górki na sprzedaż waluty oraz dołki pod zakup waluty".

Uczestnicy otrzymają pamiątkową książkę, którego autorem jest prowadzący webinar, wraz z dedykacją. Książkę otrzymają najbardziej aktywni słuchacze, zadający pytania prowadzącemu.

webinar "Wybór dobrego momentu do przeprowadzenia transakcji walutowej z wykorzystaniem sygnałów płynących ze wskaźnika Stochastic"

14 grudnia 2021 r. 11:00 - 13:00

Platforma Go to webinar - link zostanie przesłany Państwu po dokonaniu rejestracji

Rejestracja do 10.12.2021 r.: https://forms.gle/mnvrt5zAA8sgQgAW6

 

Konsultacje:

15 grudnia, dzień po webinarze, odbędą się indywidualne, 15 minutowe konsultacje z prowadzącym Panem Jackiem Maliszewskim.

Osoby chętne do udziału w konsultacjach będą mogły zapisać się na nie po webinarze (link zostanie rozesłany do uczestników mailem).

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

W razie pytań prosimy o kontakt: t.wolff@armsa.pl lub telefonicznie 22/5664785.