Zapisz się na warsztaty Design Thinking - projekt „Społeczna odpowiedzialność nauki - od promocji po innowacje społeczne”

Zegar 28.04.2021    12:13

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (CZIiTT) serdecznie zaprasza na warsztaty Design Thinking prowadzone w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność nauki - od promocji po innowacje społeczne”. Start warsztatów początek maja br.

Spotkania skierowane są zarówno do uczniów szkół ponadpodstawowych, jak i urzędników, naukowców oraz zainteresowanych mieszkańców województwa mazowieckiego.

W kameralnych grupach uczestnicy warsztatów staną przed wyznawaniem opracowania rozwiązania istotnego problemu społecznego obserwowanego na Mazowszu.

W przyszłości, część z najbardziej innowacyjnych pomysłów poddana zostanie dalszym pracom, które pozwolą na ich udoskonalenie, a w perspektywie czasu – być może również wykorzystanie w celu poprawy jakości życia na Mazowszu.

Spotkania w formie online odbywać się będą w wielu dogodnych terminach od końca maja do września 2021 roku.

Zapisy na nie odbywać się będą za pośrednictwem internetowego formularza zgłoszeniowego: http://bit.ly/warsztatyDT.

 

Więcej informacji na temat projektu znajdziecie Państwo na stronie internetowej CZIiTT PW: http://bit.ly/projektSON.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres: agata.beben@pw.edu.pl.

Projekt krajowy finansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach Programu "Społeczna Odpowiedzialność Nauki".

 

[Na zielonym tle jest postać mężczyzny, patrzącego w górę. Po lewej stronie są hasła tego czego chciałby zrobić ten mężczyzna. Po prawej stronie jest hasło warsztatów i link do zapisu na nie. Na dole są logotypy organizatorów i patronów]