W kwietniu webinaria z programem Interreg Europa - zdobądź cenne wskazówki na temat tworzenia projektów

Zegar 14.04.2023    11:57

Czy wiesz, że międzynarodowe projekty dotyczące wszystkich zagadnień polityki spójności mogą zostać dofinansowane w ramach programu Interreg Europa? Już teraz, do 9 czerwca 2023 roku, instytucje publiczne oraz non-profit, takie jak wyższe uczelnie, agencje regionalne czy organizacje pozarządowe, mogą składać wnioski o dofinansowanie swoich projektów.

Aby pomóc w przygotowaniu wniosków, Wspólny Sekretariat programu Interreg Europa zaprasza na szereg webinariów w kwietniu 2023 roku. Podczas tych spotkań ekspert z programu Interreg Europa podzieli się wskazówkami na temat tworzenia konsorcjum partnerskiego oraz metodologii projektu, a także zarządzania, budżetu i finansów oraz komunikacji.

Wszystkie spotkania będą prowadzone w formule online i w języku angielskim.

Zapisz się już teraz na kolejne webinaria:

Nie przegap okazji na uzyskanie dofinansowania dla swojego projektu! Zarejestruj się na webinaria i zdobądź cenne wskazówki od ekspertów z programu Interreg Europa.

Obrazek przedstawia mężczyznę siedzącego przed komputerem. Poniżej znajduje się informacja o webinariach organizowanych przez program Interreg Europa, które odbędą się w dniach 24-27 kwietnia 2023 roku. Webinaria dotyczyć będą tworzenia konsorcjum partnerskiego, planowania budżetu oraz skutecznej komunikacji w projekcie. Wydarzenia będą odbywać się w języku angielski, w formule online. Program Interreg Europa jest współfinansowany z budżetu Unii Europejskiej.