Spotkanie z Dr Ireną Eris

W imieniu Koła Naukowego Strategii Gospodarczej Uniwersytetu Warszawskiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu Obiadów Czwartkowych.

r3d1nFqGiWmso2uDZA,baner_dreris

W imieniu Koła Naukowego Strategii Gospodarczej Uniwersytetu Warszawskiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu Obiadów Czwartkowych.

Naszym gościem będzie Pani Dr Irena Eris

Dr Irena Eris studiowała farmację na Akademii Medycznej w Warszawie, następnie obroniła doktorat na berlińskim Uniwersytecie Humboldta. Pierwszym krokiem na drodze do sukcesu było założenie w 1983 roku, wraz z mężem Henrykiem Orfingerem, Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris. Dzięki marzeniom, pasji oraz wytężonej pracy, mały zakład rzemieślniczy rozwinął się w jedną z największych i najbardziej renomowanych firm w swojej branży. Marka Dr Irena Eris zajmuje miejsce pośród najcenniejszych i najbardziej znanych polskich marek, pozostając synonimem jakości, innowacyjności i nowoczesności. Dr Irena Eris, pełni funkcję Dyrektora ds. Badań i Rozwoju, od początku istnienia firmy zajmuje się kreacją nowych produktów i zarządza procesem ich powstawania. Jako osoba wysoce kreatywna i przedsiębiorcza została laureatką wielu prestiżowych nagród, jedną z ostatnich jest pierwsze miejsce w sondażu 20. ludzi SUKCESU magazynu „SUKCES”, w kategorii BIZNES.

Podczas spotkania dr Irena Eris podzieli się z nami zdobytą wiedzą i doświadczeniami oraz opowie o drodze jaką przebyła, aby osiągnąć sukces zawodowy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Więcej informacji o projekcie można znaleźć tutaj.