program akceleracyjny – Warsaw Booster

Zegar 03.09.2021    13:19

Warsaw Booster’21 to już ósma edycja największego w Polsce miejskiego programu akceleracyjnego, który wspiera młode projekty technologiczne i ich pomysłodawców w dalszym doskonaleniu kompetencji biznesowych, w skalowaniu biznesu i pozyskiwaniu finansowania.

Miasto st. Warszawa prowadzi już od ośmiu lat program akceleracyjny – Warsaw Booster – dla młodych projektów biznesowych zainteresowanych szybkim wypłynięciem na stołecznym rynku, poznaniem decydentów korporacyjnych, aniołów biznesu i funduszy venture capital. Z pewnością najnowsza, 8 edycja tego programu, będzie unikalną szansą rozwojową dla startupów oraz zespołów, które dopiero rozważają rozpoczęcie działalności biznesowej.

Do końca tego tygodnia (niedzieli, 05.09) z całej Polski, a nawet z zagranicy, można zgłaszać projekty z różnych dziedzin, których wspólnym mianownikiem jest poprawa jakości życia mieszkańców nowoczesnych metropolii i zrównoważony rozwój. Szczególne szanse mają zespoły zajmujące się IoT, AI, Big Data, chmurą obliczeniową czy rozszerzoną rzeczywistością.

W programie, realizowanym w całości on-line, zyskujecie dostęp do 3-miesięcznej pracy z ekspertami i partnerami biznesowymi (jest ich ponad 50!), możliwość poznania zakładów miejskich, dotarcia do szerokiej publiczności w toku transmitowanych prezentacji najlepszych projektów i nagrody pieniężne o łącznej wartości 87.500 zł.

Booster zgłoszenia przyjmuje tylko do końca tygodnia poprzez FORMULARZ. Jeśli macie w swoich środowiskach ambitne zespoły, które chciałyby odegrać rolę w warszawskim ekosystemie innowacji, uprzejmie prosimy o przesłanie im tego maila.