Poznaj możliwości finansowania projektów - Seminarium Interreg Europa Środkowa

Zegar 29.03.2023    13:29

Zbliża się termin seminarium informacyjnego online dotyczącego programu Interreg Europa Środkowa. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 4 kwietnia 2023 roku, w godzinach 10:00-14:00.Obrazek przedstawia kobietę siedzącą przed laptopem. Nad nią znajduje się informacja o Seminarium informacyjnym Interreg Europa Środkowa, które odbędzie się 4 kwietnia 2023 roku w godzinach 10:00-14:00. Program Interreg Europa Środkowa jest współfinansowany z budżetu Unii Europejskiej.

Poruszone będą bardzo ważne tematy, takie jak warunki drugiego naboru wniosków oraz zakres tematyczny, czy możliwości finansowania projektów. Będzie to doskonała okazja do zdobycia cennych informacji oraz wymiany doświadczeń.

Drugi nabór wniosków został ustalony na okres od 22 marca do 17 maja 2023 roku do godziny 13:00. Zakres tematyczny naboru obejmuje wiele interesujących priorytetów, takich jak: wzmacnianie zdolności innowacyjnych, rozwijanie umiejętności w zakresie inteligentnej specjalizacji, transformacji przemysłowej i przedsiębiorczości, wspieranie transformacji energetycznej dla neutralności klimatycznej oraz zwiększenie odporności na zmiany klimatu.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w tym wydarzeniu, koniecznie zarejestrujcie się na stronie:

https://www.ewt.gov.pl/Strony/wiadomosci/Seminarium-Informacyjne-o-2-naborze-ICE

Dostępny jest tam również ramowy program spotkania, który można pobrać w formacie PDF.

Bądźcie z nami na bieżąco i nie przegapcie okazji, aby zdobyć cenne informacje na temat możliwości finansowania projektów w ramach programu Interreg Europa Środkowa.

Do zobaczenia na spotkaniu!