Networking Jak pomnożyć sukces start-upu? 7 grudnia, Smolna

Zegar 04.12.2017    11:24

Youth Business Poland i Studyinn Foundation zapraszają 7 grudnia do Centrum Przedsiębiorczości Smolna na networking!

JAK POMNOŻYĆ SUKCES START-UP - o uważnym badaniu potrzeb swoich klientów i stworzeniu kolejnego start-upu opowie Michał Gołkiewicz, CEU Nutricus i Sundose.

Celem spotkania jest poznanie etapów rozwoju start-upu i zainspirowanie się do wykorzystania metody lean start-up i customer development w budowaniu produktów i usług. Michał opowie o tym, jak udało mu się stworzyć firmę, w którą początkowo włożył 1000 zł a po kilku latach przekonał do siebie inwestorów, jak dokonywał zwrotów i dopasowywał swój start-up do potrzeb rynku. Michał pokaże również jakie kroki pozwoliły mu na szybkie st...worzenie nowej spółki Sundose, który uzupełnia potrzeby jego klientów, zdobywa prestiżowe, międzynarodowe nagrody i ma szansę na międzynarodowy sukces. Na koniec Michał podzieli się wrażeniami z udziału w międzynarodowym programie akceleracyjnym w Tajwanie, z którego wraca na początku grudnia.

Opowiemy również o nowym Programie Rozwoju Przedsiębiorczości StudyInn, którego autorzy opowiedzą o swoim doświadczeniu w pracy ze startupami i w startupach. Program jest propozycją dla osób, które mają pomysły/rozwijają start-upy z branży fin-tech i szukają wiedzy, doświadczenia i pomocy w zbudowaniu swojej firmy od podstaw.

Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się jakie są możliwości otrzymania dofinansowania i refundacji stanowiska pracy w ramach programu Wsparcie w Starcie BGK oraz co Centrum Przedsiębiorczości Smolna oferuje początkującym przedsiębiorcom.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, 7 grudnia o 17.05 zapraszamy na Smolną 4 :) Wymagana rejestracja za pomocą evenea: https://networkingybp.evenea.pl/ 
 
Ilość miejsc ograniczona do 50 osób, liczy się kolejność zgłoszeń.