Kompetencje na mazowieckim rynku pracy: Trwają zapisy na ostatnie warsztaty on-line w dniach 8-10 czerwca

Zegar 25.05.2022    11:58

Przed nami ostatnie spotkania w ramach cyklu warsztatów on-line poświęconych najbardziej poszukiwanym kompetencjom na mazowieckim rynku pracy.

W związku z tym mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w spotkaniach i podzielenia się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami.

 

Terminy spotkań:

  • 8 czerwca (środa), g.10
  • 9 czerwca (czwartek), g.10
  • 10 czerwca (piątek), g.13

Na warsztatach będziemy dyskutować m.in. nad tym jakich kompetencji zawodowych poszukują pracodawcy na Mazowszu, jakie kompetencje będą kluczowe w najbliższych latach oraz w jaki sposób Samorząd Województwa Mazowieckiego mógłby odpowiedzieć na zidentyfikowane potrzeby w zakresie kształtowania kompetencji zawodowych. Identyfikacja kompetencji kluczowych umożliwi optymalne zaprojektowanie przyszłych form wsparcia w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.

Będziemy szukać rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju zarówno pojedynczych przedsiębiorstw, jak i całego województwa. W polu naszych zainteresowań znajdą się w szczególności kompetencje zawodowe poszukiwane przez przedsiębiorców istotnych dla rozwoju inteligentnej specjalizacji województwa mazowieckiego.

 

Przypominamy, że udział w spotkaniach oznacza m.in.;

  • wpływ na ukierunkowanie wsparcia publicznego w latach 2021-2027 (szczególnie istotne dla instytucji planujących pozyskać dofinansowanie!),
  • wsparcie instytucji charytatywnych,
  • personalny certyfikat uczestnictwa (inny niż w przypadku spotkań wprowadzających).

 

Zapisać można się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: http://mazowieckiekompetencje.pl/.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami dot. koncepcji inteligentnej specjalizacji Mazowsza: https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/inteligentna-specjalizacja.html. Informacje na temat Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza do 2030 roku dostępne są w formie broszury do pobrania pod adresem: https://innowacyjni.mazovia.pl/download/2370/.

 

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

 

Spotkania realizowane są przez Bluehill Sp. z o.o. na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.