Już dziś! Gala Konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego

Zegar 22.04.2021    12:28

Zapraszamy do udziału w Gali Konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego, którego Samorząd Województwa Mazowieckiego jest partnerem. Inicjatywa posiada także patronat Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Już dziś, 22 kwietnia br., o godz. 17:00, link do obejrzenia gali na YouTube: youtu.be/n4G8aoThSNY

Konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego wyłania studentów, absolwentów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego, którzy tworzą innowacje, zakładają i rozwijają nowe przedsiębiorstwa oraz działają na rzecz gospodarki i społeczeństwa.

Podobny cel przyświeca Samorządowi Województwa Mazowieckiego, który podejmuje wiele działań, wspierających mazowieckich innowatorów z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, kreatywne startupy, jak i wybitnych naukowców.

Wspólnie z Uniwersytetem Warszawskim zachęcamy kreatywnych Mazowszan do ciągłego rozwoju, pracy nad doskonaleniem nowych idei, które mogłyby rozwijać regionalną gospodarkę.

 

 

 

 

[Gabinet Marszałka Województwa Mazowieckiego. Na pierwszym planie widać kamerę i część sylwetki operatora. Drugi plan przedstawia Marszałka siedzącego za stołem, na tle flag: z godłem województwa, narodowej Polski i unijnej.]