Innowacyjny Ja – dzień otwarty projektowania innowacji

Czujnik Innowacji Zegar 05.09.2016    12:15

17.09.2016 roku w godzinach 10-14 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie organizuje dzień otwarty kierunku studiów podyplomowych –  Projektowanie innowacj

17.09.2016 roku w godzinach 10-14 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie organizuje dzień otwarty kierunku studiów podyplomowych –  Projektowanie innowacji.

„Podczas spotkania:
– poznamy się osobiście (min. 3 prowadzących!),
– zadasz wszystkie swoje pytania nt studiów i projektowania innowacji, które pozostają jeszcze bez odpowiedzi
– rozwiejesz ewentualne swoje wątpliwości „czy warto?”
– dołączysz do warsztatu praktycznego „Innowacyjny Ja”, podczas którego przeprowadzimy Cię przez proces projektowania innowacji… w sobie. Bez względu na to, czy spotkamy się w szkole w październiku – ten warsztat pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie i proces kreatywny do realizowania przez Ciebie innowacyjnych przedsięwzięć!

Dla pierwszych 10 osób, które do nas dołączą – mamy prezent* – książka Katarzyny Żbikowskiej „Mapy myśli w biznesie” lub „Komunikacja biznesowa oczami kierownika projektu”, którą poznasz osobiście i otrzymasz dedykację.

Dzień otwarty zorganizowaliśmy w taki sposób, abyś miał możliwość wybrać jeden z dwóch wariantów godzinowych: przyjdź na spotkanie w godzinach 10-12, albo 12-14. W każdej części poprowadzimy warsztat i sesję networkingową, więc nic Cię nie ominie.

Aby zarezerwować miejsce, prosimy podaj imię i nazwisko (niezbędne do uzyskania prezentu) i wybierz pasującą Ci godzinę w ankiecie pod linkiem: http://doodle.com/poll/pm29586k7wn6urar

Szczegóły:
Spotkanie odbędzie się na UKSW w Warszawie, ul. Wóycickiego 1/3, bud. 23, sala 201

Agenda:
– warsztaty kreatywne Innowacyjny Ja
– prezentacja programu studiów + sesja pytań i odpowiedzi
– sesja networkingowa

Spotkanie poprowadzą:
Małgorzata Nowak – Senior Manager w Innovatika – Grow Through Innovation. Pasjonatka projektowania unikalnej propozycji wartości i doświadczeń dla Klientów. Absolwentka międzynarodowego programu certyfikacji marketingowej CIM – The Chartered Institute of Marketing (Diploma in professional Marketing), a obecnie wykładowca na CIM z zakresu Driving Innovation. Jest w trakcie programu certyfikacji na Stanford University for Professional Development – Innovation & Entrepreneurship.

Katarzyna Żbikowska – Managerka. Pisze książki, bloguje, szkoli i projektuje przyszłość. Znajdziesz ją na www.ProjectManagerka.pl albo w innowacyjnych projektach, które na co dzień realizuje dla największej krajowej firmy energetycznej.

Rafał Kamiński – pomysłodawca i kierownik merytoryczny kierunku. Odpowiada za program, współpracę z wykładowcami i projekty dla Was. Na co dzień prowadzi własną firmę INNOVELTY, gdzie doradza firmom w zakresie innowacyjności i kreatywności, projektuje produkty i usługi, prowadzi warsztaty kreatywne.

Zapraszamy!

* prezent otrzyma pierwsze 10 osób (5 osób z 10-12 i 5 osób z 12-14), które pojawią się na wydarzeniu i będą zarejestrowane pod swoim imieniem i nazwiskiem, nieważne na która godzinę.”