INFOSEMINARIA

Klastry na Mazowszu Zegar 19.08.2014    15:50

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych Infoseminariach w ramach projektu „Budowa systemu monitoringu i podstaw ewaluacji wdrażania Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych Infoseminariach w ramach projektu „Budowa systemu monitoringu i podstaw ewaluacji wdrażania Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza”.

 

Do udziału w infoseminarium zapraszamy przedstawicieli sektora biznesu (w szczególności Małych i Średnich Przedsiębiorstw), nauki (studentów, wykładowców i pracowników naukowych uczelni i szkół wyższych, jednostek badawczo-rozwojowych i jednostki PAN), instytucje otoczenia biznesu (przede wszystkim organizacje wspierające przedsiębiorstwa w województwie mazowieckim), mogące korzystać z wyników, danych, nawiązywać kontakty, kreować nowe rozwiązania w oparciu o wyniki projektu. Kluczowym adresatem projektu są przedstawiciele mazowieckich JST, które zgodnie z Regionalną Strategią Innowacji dla Mazowsza są odpowiedzialne za jej wdrażanie.

 

Podczas infoseminariów zostaną zaprezentowane główne wnioski, rekomendacje i strategie opracowane w ramach projektu. Uczestnicy dowiedzą się jaki jest potencjał innowacyjny ich miasta i regionu oraz jakie są mechanizmy niwelowania różnic w poszczególnych obszarach. Zapoznają się z aktualną i przyszłą polityką rozwoju poszczególnych obszarów pod względem innowacyjności. Poznają narzędzia stosowane do monitorowania i zarządzania wdrażaną strategią. Dowiedzą się, gdzie poszukiwać informacji odnośnie innowacyjnych projektów. Uczestnikom zostaną wręczone publikacje, przygotowane w trakcie realizacji projektu, które pomogą w pracy, nauce, tworzeniu planów zawodowych.

 

Szczegółowych informacji odnośnie rekrutacji udziala: Kierownik Projektu – Jeremi Jarocki, nr tel. 22 339-45 43  jeremi.jarocki@ecorys.pl oraz infoseminaria@ecorys.pl.

 

Dodatkowe informację dotyczące spotkań oraz realizacji projektu dostępne są na stronie internetowej: www.ris.mazovia.pl.

 

Najbliższe spotkania:

1. 17 września 2014 r. – Warszawa (Budynek KIA Motors, ul. Chałubińskiego 8)
2. 19 września 2014 r. – Siedlce (COLLEGIUM MAZOVIA – Innowacyjna Szkoła Wyższa, ul. Sokołowska 161)

3. 23 września 2014 r. – Radom ( Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska”, ul. Malczewskiego 16)

4. 24 września 2014 r. – Warszawa (Budynek KIA Motors, ul. Chałubińskiego 8)

5. 26 września 2014 r. – Ciechanów (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. G. Narutowicza 9)

6. 30 września 2014 r. – Warszawa (Budynek KIA Motors, ul. Chałubińskiego 8)

 

Kolejne spotkania zaplanowane zostały na miesiąc paździenik. Szczegółowy harmonogram wraz z dokładną lokalizacją sal, godz. rozpoczęcia zostanie zamieszczony w terminie późniejszym.

 

Zapraszamy do rejestracji: http://ecorys.pl/infoseminaria/

 

r3d1nFqGiWmso2uDZA,budowa-zaproszenie-dl_

r3d1nFqGiWmso2uDZA,zaproszenie_spotkania_iii_kw.-page-001