III edycja konkursu Startuj z Mazowsza ODWOŁANA

Zegar 24.04.2020    08:19

Z uwagi na ogłoszony na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii wywołany COVID-19 oraz zalecenia służb sanitarno-epidemiologicznych dotyczących zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, Zarząd Województwa Mazowieckiego podjął decyzję o odstąpieniu od realizacji konkursu dla startupów Startuj z Mazowsza w tym roku. Środki finansowe, jak również działania województwa, zostają skupione na realizacji zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom, w związku z COVID-19.

Mamy nadzieję, że III edycja konkursu odbędzie się już w przyszłym roku, a zgłaszane w konkursie projekty innowacyjnych produktów i usług będą odkryciami roku. 

Przypominamy, że konkurs skierowany jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego nie dłużej niż 3 lata, które wytwarzają nowe rozwiązania.

Zachęcamy do śledzenia strony www.innowacyjni.mazovia.pl oraz profilu Innowacyjne Mazowsze w serwisie Facebook, na których na bieżąco będziemy Państwa informować o podejmowanych przez nas działaniach.