finał Mazovian Startup III

Zegar 19.12.2022    08:58

Nadszedł czas pogratulować zwycięzcom III edycji programu akceleracyjnego Mazovian Startup! 14 grudnia odbył się Demo Day, podczas którego najlepsza dziesiątka zaprezentowała swoje pitch’e.

Po trzech miesiącach warsztatów i indywidualnych spotkań z mentorami, zespoły były gotowe do prezentacji swoich rozwiązań w szerokim gronie inwestorów, przedstawicieli firm, funduszy Venture Capital.

Top 10 startupów, które dostały się do półfinału i dostały możliwość zaprezentowana się: Alpha Powders, Logpass, Magly, Osmia Future, Phibox, Pogaduszki,  ReZip, Sharingo, Thermal System i Wycieczkomat.


Pitche pokazały, jakich postępów dokonały startupy, dzięki akceleracji w Mazovian Startup. Obrady Jury były burzliwe, ale udało się wybrać laureatów. Poznajcie zwycięskie startupy pozytywnego wpływu z Mazowsza!

 

???? I miejsce i 50 000 zł otrzymał Wycieczkomat - digitalowy organizator wycieczek dla nauczycieli i uczniówSześć osób stoi, uśmiecha się, trzymaja 3 podarunkowe czeki. Jeden z nich na kwotę 50 000 zł.

???? II miejsce i 15 000 zł  otrzymał AlphaPowders - rozwój projektu mikroproszków polimerowych, który wykorzystuję się w drukarkach 3DMęzczyzna stoi, uśmiecha się. Trzyma ręce w kieszeniach spodni.

???? III miejsce i 10 000 zł otrzymał startup Pogaduszki - z przyjazną dla dzieci aplikacją, wspierająca proces leczenia wad wymowyDwóch mężczyzn stoi z czekiem o wartości 10 00 zł.

Dodatkowa wartością wydarzenia była prezentacje Pani Moniki Borowieckiej dotycząca trendów przyszłości w biznesie.

grupa ludzi pozuje do zdjęcia, trzymaja czeki i vouchery, uśmiechają się


Zapraszamy do spróbowania swoich sił i wzięcia udziału w następnej edycji programu!