COSMO2020plus - międzynarodowe spotkanie brokerskie

Zegar 05.11.2021    14:55

28 października br. Komisja Europejska oficjalnie otworzyła pierwsze konkursy w obszarze Przestrzeń kosmiczna w programie Horyzont Europa.

Budżet konkursów przekracza 254 mln euro.

W związku z ogłoszonym konkursami Sieć Punktów Kontaktowych w ramach projektu COSMO2020plus organizuje międzynarodowe spotkanie brokerskie, które odbędzie się 10 listopada br. w formule online. Jest to doskonała okazja do znalezienia potencjalnych partnerów do projektów w programie Horyzont Europa. Główną częścią wydarzenia są bilateralne spotkania on-line z partnerami zainteresowanymi tymi samymi tematami w ramach konkursów 2021/2022. Po udanej rejestracji i przesłaniu profili współpracy, uczestnicy mogą wstępnie umówić się na spotkania dwustronne za pomocą narzędzia B2Match.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie wydarzenia. Rejestracja jest otwarta do 9 listopada br. - formularz rejestracyjny

Ponadto Agencja UE ds. Europejskiego Programu Kosmicznego (EUSPA) zaprasza na dzień informacyjny. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2021 r. w formule hybrydowej. Rejestracja i pełna informacja jest dostępna na stronie wydarzenia.