Branżowy Program Promocji sektora IT - polskie stoisko podczas DLD Tel Aviv Innovation Festival

Zegar 18.05.2018    09:32

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT, zorganizuje polskie stoisko podczas DLD Tel Aviv Innovation Festival (3-6.09.2018), a konkretnie w ramach DLD Tel Aviv Digital Conference (5-6.09.2018), która stanowi część tego festiwalu. Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do startupów, które poszukują kontaktów wśród zagranicznych inwestorów i klientów.

Polskie stoisko będzie obecne na wydarzeniu w dniach 5-6 września 2018 r. Wszystkie polskie firmy reprezentujące branżę IT, w szczególności startupy, mogą skorzystać z nieodpłatnych form promocji oferty na stoisku. Ponadto istnieje możliwość przyłączenia się do polskiej delegacji, co umożliwi staranie się o bezpłatną wejściówkę na wydarzenie (w zeszłym roku jej koszt wynosił 2000 ILS czyli ok 2000 PLN). Bezpłatne wejściówki mogą być przyznane wyłącznie osobom, które nie mieszkają w Izraelu.

Wszystkie szczegóły związane z ubieganiem się o bezpłatną wejściówkę i z korzystaniem ze stoiska firmy/instytucje otrzymają pod adresem magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

Zgłoszenia są przyjmowane do 29 maja 2018 r.

Artykuł o wydarzeniu.