Konkurs Słowa dla Innowacji

Rusza I edycja Konkursu Słowa dla Innowacji, adresowanego do dziennikarzy popularyzujących tematykę innowacyjności i działania proinnowacyjne realizowane w obszarze gospodarki, oraz podejmowane przez ludzi świata nauki.

Zapraszamy na Seminarium

Instytut Nauk Ekonomicznych PAN oraz Sieć Naukowa MSN serdecznie zapraszają do udziału w seminarium naukowym pt:
Fundusze Europejskie i ich znaczenie dla Firm Patentujących.

Zapraszamy na konferencję
MSODI Zegar 03.03.2011    16:51

W imieniu Samorządu Województwa Mazowieckiego – Departamentu Strategii i Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego chcielibyśmy zaprosić na organizowaną w dniu 10 marca 2011 r., w Warszawie, konferencję podsumowującą realizację projektu pn.: Opracowanie koncepcji funkcjonowania Mazowieckiej Sieci Ośrodków Doradczo (zwanej dalej MSODI) – Informacyjnych w zakresie innowacji, będącej inauguracją nowej inicjatywy pn.: MSODI – Mazowiecka Sieć Innowacji. Zaplanowane spotkanie, będzie równocześnie podsumowaniem cyklu infoseminariów, jakie odbyły na przełomie lutego i marca br., w największych miastach regionu Mazowsza.

4 INFOSEMINARIA JUŻ ZA NAMI!
MSODI Zegar 24.02.2011    16:24

Miło jest nam poinformować, że 16 lutego w Siedlcach,  18 lutego w Płocku, 21 lutego w Ostrołęce i 23 lutego w Ciechanowie odbyły się infoseminaria regionalne dotyczące wsparcia przez Samorząd Województwa Mazowieckiego rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw oraz realizacji polityki proinnowacyjnej, uwzględniającej indywidualne potrzeby sektora przedsiębiorstw i wszystkich zainteresowanych wspieraniem innowacyjności na Mazowszu. Cykl infoseminariów inaugurujący działalność Mazowieckiej Sieci Innowacji (MSODI) kończymy 25 lutego spotkaniem w Radomiu.

Otrzymaliśmy 27 wniosków!
Innowator Mazowsza Zegar 23.02.2011    16:22

W ramach konkursu otrzymaliśmy 21 wniosków z kategorii „INNOWACYJNY MŁODY NAUKOWIEC” oraz 6 w kategorii „MŁODA INNOWACYJNA FIRMA”. Jeszcze raz dziękujemy za zgłoszenia.

NABÓR WNIOSKÓW ZAKOŃCZONY.
Innowator Mazowsza Zegar 17.02.2011    16:16

Nabór wniosków do konkursu Innowator Mazowsza 3 został zakończony. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy złożyli wnioski. Więcej szczegółowych informacji wkrótce.

Konkurs Innowator Mazowsza 3
Innowator Mazowsza Zegar 07.02.2011    15:59

„Innowator Mazowsza”, to konkurs organizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Jest on jednym z elementów wdrażania Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza 2007 – 2015. Konkurs „Innowator Mazowsza” objęty jest patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Szukasz odpowiednich rozwiązań dla Twojego biznesu ?
Innowator Mazowsza Zegar 04.02.2011    15:57

Jeśli tak…, to w lutym 2011 roku Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego rozpoczyna cykl pierwszych infoseminariów, inaugurujących funkcjonowanie Mazowieckiej Sieci Innowacji.

Wystartowała III edycja konkursu „Innowator Mazowsza”
MSODI Zegar 26.01.2011    15:41

„Innowator Mazowsza”, to konkurs organizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Jest on jednym z elementów wdrażania Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza 2007 – 2015. Konkurs „Innowator Mazowsza” objęty jest patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Bezpłatne warsztaty edukacyjne dla przedsiębiorców!
Czujnik Innowacji Zegar 25.01.2011    15:38

Zapraszamy na pierwsze w tym roku bezpłatne warsztaty edukacyjne dla przedsiębiorców, które odbędą się w Warszawie 1 lutego 2011r.
Warsztaty organizowane są przez Fundację JWP Masz Pomysł? Masz Patent. Masz Zysk!, która została powołana przez Kancelarię JWP Rzecznicy Patentowi, a której celem jest upowszechnienie wiedzy na temat ochrony własności intelektualnej i przemysłowej..