Spotkanie z Dr Ireną Eris

W imieniu Koła Naukowego Strategii Gospodarczej Uniwersytetu Warszawskiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu Obiadów Czwartkowych.

Polsko-Indyjska Izba Gospodarcza uprzejmie informuje…

Polsko-Indyjska Izba Gospodarcza uprzejmie informuje, że w dniach 25-26 maja br. odbędą się w Poznaniu drugie obrady Polsko-Indyjskiej Komisji Mieszanej ds. Współpracy Gospodarczej, powołanej na mocy postanowień Umowy o współpracy gospodarczej z maja 2006r.

IV Forum Funduszy Europejskich – Europejska „Siła zmian”

Gwarnie i wesoło zapowiada się pierwszy weekend maja na warszawskiej Agrykoli. W piątek i sobotę 6 i 7 maja 2011 r. z okazji IV Forum Funduszy Europejskich na odwiedzających czeka moc atrakcji: pokazy, prezentacje, eksperymenty, konkursy i animacje. Dla miłośników muzyki także nie lada gratka: sobotniego popołudnia zagrają znane i lubiane zespoły: Kombii i Afromental.

Konkurs Kreowanie Jutra

Kreowanie Jutra to Konkurs dla autorów nowatorskich pomysłów i racjonalizatorskich rozwiązań, które usprawniły funkcjonowanie przedsiębiorstw, instytucji, organizacji i urzędów. To również okazja do zaprezentowania się dla pracodawców stwarzających otoczenie sprzyjające rozwojowi kreatywności swoich pracowników.

Konkurs Słowa dla Innowacji

Rusza I edycja Konkursu Słowa dla Innowacji, adresowanego do dziennikarzy popularyzujących tematykę innowacyjności i działania proinnowacyjne realizowane w obszarze gospodarki, oraz podejmowane przez ludzi świata nauki.

Zapraszamy na Seminarium

Instytut Nauk Ekonomicznych PAN oraz Sieć Naukowa MSN serdecznie zapraszają do udziału w seminarium naukowym pt:
Fundusze Europejskie i ich znaczenie dla Firm Patentujących.

Zapraszamy na konferencję
MSODI Zegar 03.03.2011    16:51

W imieniu Samorządu Województwa Mazowieckiego – Departamentu Strategii i Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego chcielibyśmy zaprosić na organizowaną w dniu 10 marca 2011 r., w Warszawie, konferencję podsumowującą realizację projektu pn.: Opracowanie koncepcji funkcjonowania Mazowieckiej Sieci Ośrodków Doradczo (zwanej dalej MSODI) – Informacyjnych w zakresie innowacji, będącej inauguracją nowej inicjatywy pn.: MSODI – Mazowiecka Sieć Innowacji. Zaplanowane spotkanie, będzie równocześnie podsumowaniem cyklu infoseminariów, jakie odbyły na przełomie lutego i marca br., w największych miastach regionu Mazowsza.

4 INFOSEMINARIA JUŻ ZA NAMI!
MSODI Zegar 24.02.2011    16:24

Miło jest nam poinformować, że 16 lutego w Siedlcach,  18 lutego w Płocku, 21 lutego w Ostrołęce i 23 lutego w Ciechanowie odbyły się infoseminaria regionalne dotyczące wsparcia przez Samorząd Województwa Mazowieckiego rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw oraz realizacji polityki proinnowacyjnej, uwzględniającej indywidualne potrzeby sektora przedsiębiorstw i wszystkich zainteresowanych wspieraniem innowacyjności na Mazowszu. Cykl infoseminariów inaugurujący działalność Mazowieckiej Sieci Innowacji (MSODI) kończymy 25 lutego spotkaniem w Radomiu.

Otrzymaliśmy 27 wniosków!
Innowator Mazowsza Zegar 23.02.2011    16:22

W ramach konkursu otrzymaliśmy 21 wniosków z kategorii „INNOWACYJNY MŁODY NAUKOWIEC” oraz 6 w kategorii „MŁODA INNOWACYJNA FIRMA”. Jeszcze raz dziękujemy za zgłoszenia.