63. Międzynarodowe Targi Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty iENA 2011 w Norymberdze

Czujnik Innowacji Zegar 10.06.2011    17:41

63. Międzynarodowe Targi Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty iENA 2011 w Norymberdze

63. Międzynarodowe Targi Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty iENA 2011 w Norymberdze

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę udziału w 63. Międzynarodowych Targach Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty iENA 2011. Impreza odbędzie się w dniach 27-30 października 2011 r. na terenach wystawienniczych Messezentrum w Norymberdze. Targi iENA są jedną z najstarszych i największych tego typu imprez na świecie o wyrobionej renomie i marce. W zeszłorocznej edycji tej imprezy zaprezentowano ponad 800 wynalazków i nowych technologii.
W wystawie uczestniczyli wystawcy z 24 krajów europejskich, oraz państwa z czterech innych kontynentów ( Brazylia, Chiny, Iran, Izrael, Japonia, Korea, Kuwejt, Malezja, Nigeria, Arabia Saudyjska, Syria, Tajwan i USA). W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 1500 specjalistów różnych dziedzin z 38 krajów świata. Polska jest reprezentowana na tych targach od 1994 roku. W skład naszego zespołu organizacyjnego wchodzą specjaliści, których doświadczenia w organizowaniu ekspozycji na tej imprezie sięgają początków polskiej obecności na iENA.
Tegoroczna edycja targów odbywa się w okresie polskiej prezydencji w Unii Europejskiej, co stwarza doskonałą okazję do promocji polskiej nauki i wynalazców.
Wynalazki prezentowane na targach biorą udział w międzynarodowym konkursie, w którym wyróżniające się rozwiązania otrzymują złote, srebrne i brązowe medale. Przyznawane jest także wiele wyróżnień specjalnych. Prezentowane projekty oceniane są przez jury międzynarodowe składające się z ekspertów niemieckich i przedstawicieli krajów niektórych reprezentowanych na targach. Wynalazki i innowacyjne technologie oceniane są w 23. kategoriach.
Do wzięcia udziału w wystawie zapraszamy instytuty badawcze, wyższe uczelnie, innowacyjne przedsiębiorstwa, oraz wynalazców indywidualnych. Informujemy jednocześnie, że na częściowe pokrycie kosztów udziału instytucji sfery nauki wystąpiliśmy o dofinansowanie z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Zapraszamy do udziału w tej prestiżowej imprezie.

 

Szczegółowy zakres naszych usług znajdziecie Państwo tutaj

Proszę zobaczyć także relację i galerię zdjęć z naszego udziału w iENA 2010

Aby otrzymać indywidualną, dopasowaną do potrzeb ofertę prosimy o kontakt: biuro@inventor-factory.pl

Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej organizatora: http://www.iena.de

Ulotka informacyjną w języku angielskim i niemieckim – tutaj

11IE_Plakat_A1engl