10 sprawdzonych strategii, by wzmocnić biznes w 2023 roku - weź udział w bezpłatnym spotkaniu

Zegar 07.12.2022    11:54

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, działające w strukturze Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. wraz z Urzędem Dzielnicy Ursynów oraz Albrecht & Partners zapraszają na bezpłatne spotkanie pt.: "10 sprawdzonych strategii, by wzmocnić biznes w 2023 roku"

Termin: 15 grudnia 2022 (czwartek), godz. 18:00
Miejsce: sala 136 w budynku Urzędu Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61, Warszawa)


Agencja Rozwoju Mazowsza S.A wraz Urzędem Dzielnicy Ursynów oraz Albrecht & Partners zapraszają Państwa na spotkanie kolejne spotkanie dla osób przedsiębiorczych i przedsiębiorców pt.: "10 sprawdzonych strategii, by wzmocnić biznes w 2023 roku".

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 grudnia, o godzinie 18.00 w sali 136 w budynku Urzędu Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61). O tym jak przygotować się na kolejny rok i wzmocnić biznes opowie Greg Albrecht.


- Najbliższy rok nie będzie dla nas wszystkich łatwy. W ramach spotkań dla przedsiębiorczych mieszkańców dzielnicy organizujemy kolejne wydarzenie, tym razem poświęcone skutecznemu i efektywnemu planowaniu strategii na 2023 rok. Zachęcam do wykorzystania szansy na pozyskanie inspiracji, które pomogą w planowaniu przyszłości mówi zastępca burmistrza Ursynowa, Bartosz Dominiak.


- Pod presją codziennych spraw zapominamy o tym, by spojrzeć na swój biznes z perspektywy i zmienić sposób działania. Wykorzystaj to spotkanie, aby podnieść efektywność swojej firmy - to prostsze niż myślisz mówi prowadzący grudniowe spotkanie, Greg Albrecht.


Greg Albrecht jest przedsiębiorcą, doradcą i inwestorem w branży technologicznej. Wieloletnim praktykiem biznesu, które swoje doświadczenia przekuwa w skuteczne narzędzia do zarządzania. Jest założycielem Albrecht & Partners firmy wspierającej właścicieli przedsiębiorstw i zespoły zarządzające w optymalizacji strategii biznesu oraz rozwoju kompetencji liderskich. Jest certyfikowanym coachem International Coaching Community oraz Gallup-Certified Strengths Coach. Realizuje globalne projekty mentoringowe dla startupów w ramach m.in. Google for Startups, Google PeopleLab i Youth Business Poland. Wydaje wiodący podcast biznesowy Greg Albrecht Podcast oraz cotygodniowy newsletter czytany przez tysiące liderów.

Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązuje rejestracja.

Link do rejestracji:
https://app.evenea.pl/event/883300-2/